تفاوت بین آکوردهای باره و باز چیست؟

هنگام تمرین این دو اصطلاح را زیاد خواهید شنید. آکورد‌های باره با استفاده از انگشت سبابه برای مرتعش کردن هر ۶ تار هنگام نواختن. آکوردهای مختلف با استفاده از شکل الگوهای مختلف سه انگشت دیگر در هنگام پایین نگه داشتن ۶ تار دیگر ایجاد می‌شوند.

چون که آکورد باره با هر کلیدی قابل اجراست، شما می‌توانید کلیدهارا به سرعت و به سادگی با بالا و پایین کردن دست خود روی  دسته تغییر دهید. نوازندگان تازه کار ممکن است نواختن آکوردهای باره را سخت بیابند، چرا که نیازمند نیرو و کشش بیشترند.آکوردهای باز، همانطور که از اسمش پیداست، نیازی نیست همه‌ی تارها نواخته شوند، و موقع نواختن آزاد گذاشته می‌شوند. زمانی که به عنوان نوازنده ارتقا پیدا می‌کنید و یا مهارت‌های نت نویسی را تقویت می‌کنید، ممکن است یکی را بر دیگری به خاطر صدا ترجیح دهید. اما با تکمیل نوازندگی خود با هر دو نوع آکورد، خصوصا با گیتارهای مختلف، شما قادر خواهید بود تن های کاملتر و چند بعدی‌تری را تولید کنید.

متن آهنگ بی گدار علیرضا پویا

دانلود آلبوم لاله زار ابی در یک فایل زیپ

نقش مهم موسیقی در زندگی ما

باره ,آکوردهای ,نواختن ,هنگام ,۶ ,انگشت ,آکوردهای باره ,استفاده از ,با استفاده ,تفاوت بین ,باره با

مشخصات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

آموزشی هندبال شهرزاد لارستان میان مکث زاویه دید هیات کونگ فو و هنرهای رزمی استان مازندران خطی بر صفحۀ آسمان ** مریم روانشناسی سایت تفریحی و سرگرمی جدیدترین آموزش های فناوری و دانلود برنامه اندروید